Dyrekcja Instytutu

Dyrektor Instytutu Neofilologii

dr hab. prof. UP Mariusz Misztal

tel.: 12 662 69 60,   e-mail: marius.misztal@gmail.com    www.misztal.net

 pok. 204, ul Karmelicka 41, 31-128  Kraków

sekretariat:

Dorota Marszałek pok. 203, ul. Karmelicka 41,

godz.  10:00-13:00  tel. 12 662 62 05

 

 

Z-ca Dyrektora ds. Filologii Angielskiej

dr hab. prof. UP Andrzej Kuopatnicki

tel.: 12 662 69 60,    e-mail: andrzejk@up.krakow.pl

pok. 204, ul Karmelicka 41, 31-128  Kraków

sekretariat:

Dorota Marszałek pok. 203, ul. Karmelicka 41,

godz. 10:00-13:00  tel. 12 662 62 05, mail: filang@up.krakow.pl

 

Z-ca Dyrektora ds. Filologii Germańskiej

 dr Angela Bajorek

tel. 12 662 67 45,  e-mail: angela.bajorek@interia.pl

pok. 311, ul. Studencka 5, 31-116 Kraków

sekretariat:

Justyna Buc pok. 101, ul. Studencka 5,

tel. 12 662 68 31,  e-mail: justyna.buc@up.krakow.pl

 

Z-ca Dyrektora ds. Filologii Romańskiej

dr hab. prof. UP Teresa Muryn

tel. 12 662 62 00,   e-mail: teresa.muryn@up.krakow.pl

pok. 254, ul Podchorążych 2, 30-084 Kraków

sekretariat:

Jolanta Martowicz pok. 255, ul. Podchorążych 2,

tel. 12 662 62 01,  e-mail: neofil@up.krakow.pl

 

Z-ca Dyrektora ds. Filologii Rosyjskiej

dr hab. prof. UP Aurelia Kotkiewicz

tel. 12 662 67 36,  e-mail: akotkiewicz@op.pl

pok. 102, ul. Studencka 5, 31-116 Kraków

sekretariat:

Justyna Buc pok. 101, ul. Studencka 5,

tel. 12 662 68 31,  e-mail: justyna.buc@up.krakow.pl 

 

 

Z-ca Dyrektora ds. Filologii Włoskiej

dr hab. prof. UP Małgorzata Nowakowska

tel. 12 662 62 03,   e-mail: m.nowakowska@up.krakow.pl

pok. 250, ul Podchorążych 2, 30-084 Kraków

sekretariat:

Jolanta Martowicz pok. 255, ul. Podchorążych 2,

tel. 12 662 62 01,  e-mail: neofil@up.krakow.pl