Praktyki

aby usprawnić zaliczenie praktyk pozapedagogicznych, uprzejmie proszę Starostów o zebranie od Studentów dokumentów potrzebnych do zaliczenia praktyk oraz o złożenie ich w pokoju 249a lub w sekretariacie Filologii Romańskiej do 19 stycznia 2018r.

Zaliczenia z praktyk będę wpisywała na bieżąco.

Wykaz dokumentów:
1.         Skierowanie na praktyki (opcjonalnie)
2.         Porozumienie w sprawie pozapedagogicznych praktyk zawodowych (ewentualnie zaświadczenie o zatrudnieniu)
3.         Zaświadczenie zakładu pracy o odbytej praktyce zawodowej
4.         Opinię opiekuna stażu
5.         RAPORT z odbytej praktyki powinien zawierać:
•          datę odbywanych praktyk;
•          miejsce ich odbywania (nazwę firmy, adres, telefon);
•          ilość przepracowanych przez studenta godzin;
•          dokładne określenie charakteru pracy;
•          informacje o wykorzystywaniu znajomości języków obcych, umiejętności translatologicznych studenta oraz związku wykonywanych zajęć z sektorem usług;
•          ocenę organizacji pracy firmy czy przedsiębiorstwa, przydatność odbytej praktyki do lepszej orientacji w możliwościach rynku pracy oraz wykorzystania posiadanych umiejętności czy zdobycia nowych.

W sprawach indywidualnych proszę o kontakt mailowy alicja.hajok-kornas@up.krakow.pl ewentualnie proszę podejść na moje konsultacje w poniedziałek 15 stycznia o godzinie 11h00 lub w czwartek 18 stycznia o godzinie 13h00.

Alicja Hajok