Rozpoczęcie roku akademickiego 2017/2018 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I i II stopnia Filologii Romańskiej

Rozpoczęcie roku akademickiego 2017/2018 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia  Filologii Romańskiej, Filologii Romańskiej z językiem angielskim, Filologii romańskiej z językiem rosyjskim  odbędzie się w dniu 2 października 2017 o godz. 11:00 w sali 344 w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.
Zostanie podany harmonogram zajęć.
Studenci będą mogli odebrać legitymacje.

Uwaga I rok filologii romańskiej, romańskiej z językiem rosyjskim, romańskiej z językiem angielskim

Bezpośrednio po rozpoczęciu roku akademickiego w dniu 2.10.2017, studenci napiszą test poziomujący z języka francuskiego, na podstawie którego zostaną przydzieleni do grup z Praktycznej Nauki Języka Francuskiego.

Prosimy o niezawodną obecność!

Rozpoczęcie roku akademickiego 2017/2018 dla studentów I roku studiów stacjonarnych II stopnia  Filologii Romańskiej  odbędzie się w dniu 2 października 2017 o godz. 12:00 w sali 245 w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.
Zostanie podany harmonogram zajęć.
Studenci I roku będą mogli odebrać legitymacje w ostatnim tygodniu października.