Pan Sławomir Szostak, student III roku filologii rosyjskiej Instytutu Neofilologii, został laureatem XIX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Rosyjskiej. III miejsce zajął Stanisław Strunin, również student III roku filologii rosyjskiej. Obu Panów przygotowywała do konkursu Pani dr Larysa Mikheeva.

Konkurs, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Polska – Wschód” odbył się w dniach 24-25 czerwca w Krakowie w Teatrze „Pod Ratuszem”. Wzięli w nim udział studenci z 21 polskich uczelni.
Laureatom serdecznie gratulujemy!