Zaliczenie praktyk pozapedagogicznych

Aby usprawnić zaliczenie praktyk pozapedagogicznych, uprzejmie proszę Starostów grup o złożenie indeksów wraz z  kompletem dokumentów w sekretariacie Filologii Romańskiej.

Zaliczenia będę wpisywała 2 lutego oraz 9 lutego 2017r.

W sprawach indywidualnych proszę o kontakt mailowy hajok.student@gmail.com ewentualnie zapraszam na konsultacje 2 lutego 2017r. oraz 9 lutego 2017r. w godzinach 10h00-11h00 do pok. 249a.

Wykaz dokumentów:

1. Skierowanie na praktyki
  2. Porozumienie w sprawie pozapedagogicznych praktyk zawodowych
  3. Zaświadczenie zakładu pracy o odbytej praktyce zawodowej
  4. RAPORT z odbytej praktyki powinien zawierać:
  • datę odbywanych praktyk;
  • miejsce ich odbywania (nazwę firmy, adres, telefon);
  • ilość przepracowanych przez studenta godzin;
  • dokładne określenie charakteru pracy;
  • informacje o wykorzystywaniu znajomości języków obcych, umiejętności translatologicznych studenta oraz związku wykonywanych zajęć z sektorem usług;
  • ocenę organizacji pracy firmy czy przedsiębiorstwa, przydatność odbytej praktyki do lepszej orientacji w możliwościach rynku pracy oraz wykorzystania posiadanych umiejętności czy zdobycia nowych.

2 luty 2017r. oraz 9 luty 2017r. godzina 10h00-11h00

Alicja Hajok