Wykład otwarty dr. hab. Artura D. Kubackiego, prof. UP, czynnego tłumacza przysięgłego języka niemieckiego oraz członka Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzania egzaminu państwowego na tłumacza przysięgłego, pt „Zawód tłumacza przysięgłego ‒ dlaczego tak, dlaczego nie?”

w imieniu Zastępcy Dyrektora Instytutu Neofilologii ‒ Filologia Germańska, dr hab. Isabel Röskau-Rydel, prof. UP, oraz opiekunów Germanistycznego Koła Naukowego zapraszamy Państwa na wykład otwarty dr. hab. Artura D. Kubackiego, prof. UP, czynnego tłumacza przysięgłego języka niemieckiego oraz członka Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzania egzaminu państwowego na tłumacza przysięgłego, pt „Zawód tłumacza przysięgłego ‒ dlaczego tak, dlaczego nie?”, który odbędzie się w poniedziałek, dnia 12 grudnia 2016 roku, o godz. 16:30 w Instytucie Neofilologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (ul. Studencka 5) w sali 405 (czwarte piętro).
Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje dotyczące praktycznych aspektów wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego w Polsce oraz uzyskania uprawnień w tym zakresie w świetle obowiązujących przepisów prawa.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.