Rozpoczęcie roku akademickiego 2016/2017 dla studentów I roku studiów stacjonarnych: I stopnia Filologii Romańskiej, I stopnia Filologii Romańskiej z językiem rosyjskim, I stopnia Filologii Romańskiej z językiem angielskim, I stopnia Filologii Włoskiej, I stopnia Filologii Hiszpańskiej

Rozpoczęcie roku akademickiego 2016/2017 dla studentów  I roku studiów stacjonarnych I stopnia  Filologii Romańskiej odbędzie się 3 października 2016  o godz. 12:00 w Audytorium im. prof.  Wincentego Danka w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.
Studenci będą mogli odebrać indeks i legitymację.

Rozpoczęcie roku akademickiego 2016/2017 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia  Filologii Romańskiej z językiem rosyjskim odbędzie się 3 października 2016 o godz. 12:00 w Audytorium im. prof.  Wincentego Danka w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.
Studenci będą mogli odebrać indeks i legitymację.

Rozpoczęcie roku akademickiego 2016/2017 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia Filologii Romańskiej z językiem angielskim odbędzie się 3 października 2016 o godz. 12:00 w Audytorium im. prof.  Wincentego Danka w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.
Studenci będą mogli odebrać indeks i legitymację.

Rozpoczęcie roku akademickiego 2016/2017 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia  Filologii Włoskiej odbędzie się 3 października 2016 o godz. 9:00 w Auli Głównej w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.
Studenci będą mogli odebrać indeks i legitymację.

Rozpoczęcie roku akademickiego 2016/2017 dla studentów I roku studiów stacjonarnych I stopnia  Filologii Hiszpańskiej odbędzie się 3 października 2016 o godz. 9:00 w sali 344 w budynku Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2.