W dniu 17 maja 2016 zapraszamy na krótki, 40-minutowy, warsztatowy spektakl Teatru Entr’Acte z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie pt. „Bestiaire”, czyli próbę przyswojenia języka francuskiego i mowy zwierząt z bajek La Fontaine’a.

W dniu 17 maja 2016 zapraszamy na krótki, 40-minutowy, warsztatowy spektakl Teatru Entr’Acte z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie pt. „Bestiaire”, czyli próbę przyswojenia języka francuskiego i mowy zwierząt z bajek La Fontaine’a.
Francuskojęzyczny teatr Entr’Acte, składający się ze studentów i absolwentów romanistyki funkcjonuje w krakowskim uniwersytecie od przeszło dwudziestu lat. Z powodzeniem występuje w Polsce i za granicą; uczestniczył w wielu festiwalach zdobywając wielokrotnie wyróżnienia i nagrody.
Rotunda – Sala Dolna, ul. Oleandry 1,  godzina 19.00

Chers amis,
Nous vous invitons cordialement à venir voir le nouveau spectacle du Théàtre de l’Entr’Acte, réalisé avec les étudiants de IIe et IIIe année de français. Il s’agit de « Bestiaire », court atelier théâtre ( 40 minutes), tentative d’assimiler la langue française et le parler des animaux des fables de La Fontaine.
Le 17 mai 2016 au Rotunda, ul. Oleandry 1 – salle du bas, à 19 heures.
Bestiaire plakat