Nagrody za najlepsze projekty realizowane przez studentów lub doktorantów – StRuNa 2013

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji ogólnopolskiego Konkursu StRuNa (nazwa od St-udencki Ru-ch Na-ukowy), którego celem jest wybranie najlepszych projektów naukowych oraz nagrodzenie osób i instytucji, które przyczyniły się do ich realizacji. Patronat nad konkursem objęła profesor Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego.
Uprzejmie prosimy o przekazanie poniższej informacji wszystkim zainteresowanym i umieszczenie jej na Państwa stronach internetowych.
Zapraszamy na Facebooka, gdzie na bieżąco informujemy o przebiegu Konkursu:
Z pozdrowieniami,
Zespół Fundacji „Fundusz Pomocy Studentom”

Nagrody za najlepsze projekty
realizowane przez studentów lub doktorantów – StRuNa 2013

W trzeciej edycji Konkursu StRuNa zostaną nagrodzone koła naukowe i inne organizacje studenckie, które zrealizowały swoje projekty między 1 października 2012 roku a 30 września 2013 roku.
Konkurs StRuNa posiada 7 kategorii:
„Projekt Roku 2013”,
„Koło Naukowe Roku 2013”,
„Wyprawa Roku 2013”,
„Publikacja Roku 2013”,
„Konferencja Roku 2013”,
„Opiekun Roku 2013”,
„Mecenas Roku 2013”

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem strony www.struna.edu.pl
do 14 października 2013 roku (poniedziałek), do godziny 23:59.
Zainteresowanych zapraszamy do zakładki „najlepsze w 2013 roku” oraz do zapoznania się z regulaminem.
Konkurs jest częścią Programu StRuNa, który polega na promocji ruchu naukowego studentów i doktorantów. Nazwa StRuNa to skrótowiec utworzony z pierwszych liter słów St-udencki Ru-ch Na-ukowy. W ramach Programu działa również ogólnopolska baza organizacji realizujących projekty naukowe dla studentów. Obecnie zawiera ona informacje o 5257 kołach i organizacjach. Sprawdź czy jest w niej Twoja organizacja i czy wszystkie dane o niej są poprawne (www.struna.edu.pl). Tylko figurowanie w bazie pozwala ubiegać się o nagrody za najlepsze projekty naukowe.
Na stronie www.struna.edu.pl można zapoznać się również z wynikami poprzednich edycji, w której wręczono łącznie 51 nagród i wyróżnień. Uroczystość wręczenia nagród w tegorocznej edycji Konkursu StRuNa odbędzie się pod koniec listopada br. w Warszawie.
Program StRuNa jest realizowany pod patronatem profesor Barbary Kudryckiej, minister nauki i szkolnictwa wyższego.
Programem administruje Fundacja „Fundusz Pomocy Studentom”.