Prezentacja programu Mendeley

Biblioteka Główna UP zaprasza Pracowników, Doktorantów oraz Studentów w dniu 26 marca (czwartek) o godz. 11:00 na prezentację menadżera bibiligrafii - programu Mendeley. Jest to darmowe oprogramowanie do organizacji, zarządzania i automatycznego cytowania bibliografii, które znacznie usprawnia pracę naukową.
Spotkanie składać się będzie z dwóch części: wykładu i warsztatów praktycznych. Zajęcia poprowadzi dr Łukasz Binkowski z Instytutu Biologii UP, wraz z asystentami.
Udział w spotkaniu jest darmowy, zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rejestrację:
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Oddziałem Informacji Naukowej Biblioteki Głównej (pok. 71,72; tel. (12) 662-63-72; info@libpost.up.krakow.pl ).
Prosimy o przekazanie niniejszej informacji Państwa Doktorantom i Studentom, którzy byliby zainteresowaniu udziałem w tym spotkaniu.