Konkurs wideo dla studentów i absolwentów francuskich uczelni

Szanowni partnerzy,

Instytut Francuski w Polsce i Club France en Pologne, wspólnie z partnerami projektu APGEF (Stowarzyszeniem Polskich Absolwentów Francuskich Grandes Ecoles), Parc Astérix, Futuroscope, Grévin, MiTo arts.café.books i Vincent Café organizują konkurs na film wideo zatytułowany „Studia we Francji: tak, polecam!”.

Konkurs jest adresowany do polskich studentów, którzy studiowali we Francji. Dotyczy studentów i absolwentów wszystkich rodzajów studiów (Erasmus, Licencjat, Master, Doktorat, programy tzw. Podwójnych dyplomów).

Zapraszamy im do podzielenia się wspomnieniami z pobytu na studiach we Francji w formie krótkiego filmu.

Konkurs odbędzie się w ramach Wirtualnego Salonu Edukacyjnego „E-Campus do Francji”, organizowanego przez Instytut Francuski w Polsce, Ambasadę Francji w Polsce i Campus France Polska.

Ma on na celu promocje oferty francuskiego szkolnictwa wyższego wśród polskich licealistów i studentów, poprzez ukazanie doświadczenia konkretnych osób z ich pobytu we Francji. Konkurs przyzna nagrody w trzech kategoriach: film zabawny / nietypowe przedstawienie tematu, film kreatywny i nagroda jury.
Termin uczestnictwa: 29 pażdziernika 2014 r..

Do wygrania: smartfony, bilety lotnicze do Francji, zaproszenia do Parc Astérix, Futuroscope i Muzeum Grévin, klacje dla dwojga w Warszawie oraz wiele innych nagród…

Więcej informacji o wydarzeniu: http://www.e-campusdofrancji.pl/36/wez-udzial-w-konkursie

Dziękuje za przekazanie informacji Państwa kontaktom (studenci, uczniowie, znajomi z pracy) i poprzez Państwa strony internetowe i sieci społecznościowe (szczególnie na Facebooku).

W załączniku Państwo znajdą plakat wydarzenia.

Event na Facebooku: https://www.facebook.com/events/317266658444125/

Dziękuję serdecznie za Państwa pomoc.

Serdecznie pozdrawiam,

Antoni KONCZYNSKI
Adjoint de l’Attaché de coopération universitaire
Zastepca Attaché ds. Współpracy Uniwersyteckiej