Kurs, przygotowujący do egzaminów na stanowisko urzędnika w Unii Europejskiej

w krakowskim Instytucie Allerhanda, rusza pionierski na polskim rynku kurs, przygotowujący do egzaminów na stanowisko urzędnika w Unii Europejskiej.
Jednym z adresatów kursu są studenci oraz absolwenci takich kierunków jak: prawo i administracja, stosunki międzynarodowe, europeistyka, filologie europejskie, politologia, kierunki ekonomiczne. Od kandydatów wymagana jest bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego języka roboczego UE.

Czy istnieje możliwość, aby opublikowali Państwo informację o kursie w swoich kanałach (aktualności na www, newsletter, Facebook)?
Zajęcia będą odbywać się w trybie zaocznym i rozpoczną się w II połowie stycznia, zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia.
10 stycznia odbędzie się także bezpłatne spotkanie informacyjne „Kariera w strukturach Unii”, zgłoszenie udziału: szkolenia@allerhand.pl

Więcej informacji w załączeniu oraz na stronie: http://www.allerhand.pl/index.php/pl/dzialalnosc/kursy-szkolenia.html#07

Z ukłonami,

Małgorzata Gądek

1. Kurs na urzędnika UE w IA – informacja o kursie_10 12 2013
  2. Kurs_urzednik_UE_folder
  3. KURS_urzednik_UE_plakat_2014

Opis: Opis:
cid:image003.png@01CC63EE.1B2445B0
Plac Sikorskiego 2/7 | 31-115 Kraków | Polska
www.allerhand.pl | instytut@allerhand.pl
tel.: + 48 (12) 341 46 48 | fax: +48 (12) 444 73 41
NIP: 6762429176 | KRS: 0000364125
Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

Przed wydrukowaniem pomyślmy o środowisku.

Niniejsza wiadomość może zawierać informacje poufne, przeznaczone do wyłącznego użytku adresata. Jeśli nie są Państwo adresatem tej przesyłki lub jeśli otrzymali Państwo ten dokument omyłkowo, prosimy o bezzwłoczne skontaktowanie się z nadawcą oraz o usunięcie tej wiadomości wraz z załącznikami. Nieautoryzowane ujawnienie, dystrybucja, reprodukcja, kopiowanie, publikacja lub wykorzystanie tej wiadomości i zawartych w niej informacji jest niedozwolone i może powodować odpowiedzialność prawną. O ile nie wskazano inaczej, opinie i poglądy zawarte w tym mailu nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytutu Allerhanda.
Przed wydrukowaniem pomyślmy o środowisku.
The information contained in this e-mail may be confidential and is intended solely for the addressee. If you are not the intended recipient, please notify the sender immediately and delete this message, including all attachments. Any unauthorized disclosure, distribution, reproduction, copying, publication or use of this message and any information contained in it is prohibited and may provide grounds for prosecution. Unless specifically stated, views expressed in this e-mail do not constitute the official view of the Allerhand Institute.
Please consider the environment before printing.

Przed wydrukowaniem pomyślmy o środowisku.

Please consider the environment before printing.