Inauguracja roku akademickiego 2019/20 Filologia Angielska

Inauguracja roku akademickiego 2019/20 dla studentów I roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia, na kierunku Filologia Angielska, odbędzie się w dniu 1 października 2019 roku, o godz. 10:00, w audytorium im. Prof. W. Danka, w budynku głównym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, na ul. Podchorążych 2.
Inauguracja roku akademickiego 2019/20 dla studentów I roku studiów stacjonarnych drugiego stopnia, na kierunku Filologia Angielska, odbędzie się w dniu 1 października 2019 roku, o godz. 12:00, w audytorium im. Prof. W. Danka, w budynku głównym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, na ul. Podchorążych 2.
Zajęcia II i III roku Filologii Angielskiej odbywają się (1 października) zgodnie z harmonogramem.