Zaproszenie do udziału w Konkursie "Student-Wynalazca" organizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach.

Zaproszenie do udziału w Konkursie „Student-Wynalazca” organizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach.
Pięciu laureatów Konkursu ma szansę prezentować swoje rozwiązania na 47. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie oraz podczas seminarium w Światowej Organizacji Własności Intelektualnej w dniach 10-14 kwietnia 2019 r. Politechnika Świętokrzyska, jako organizator zapewnia finansowanie kosztów stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów w Genewie. Ponadto laureaci zaprezentują swoje rozwiązania na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS 2019.
W załączniku  zostały zawarte szczegółowe informacje :
Informacje w pdf 1
Informacje w pdf 2